Salvador Dalí
Dobytí vesmíru: Viskózní kruh vesmíru
Id: 486006
suchá jehla/lept/papír, rozměr ve výřezu 90 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Reprodukováno: soupis grafického díla Catalogue Raisonné of Etchings, Mixed-Media Prints 1924-1980, Prestel-Verlag, 1994, Mnichov, str. 221, obr. 647.
zobrazeno: 851x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,20,32,00
( 13.5.2024, 20:32:00 )
minimální příhoz 500 Kč
30.4.2024 | 12:42 | 5 500 Kč |