Čas na serveru 09:47:16

Salvador Dalí
Dobytí vesmíru: Viskózní kruh vesmíru

Id: 486006

  •  / Dobytí vesmíru: Viskózní kruh vesmíru / Salvador Dalí

suchá jehla/lept/papír, rozměr ve výřezu 90 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Reprodukováno: soupis grafického díla Catalogue Raisonné of Etchings, Mixed-Media Prints 1924-1980, Prestel-Verlag, 1994, Mnichov, str. 221, obr. 647.

zobrazeno: 851x

Vyvolávací cena:

2024,05-1,13,20,32,00
( 13.5.2024, 20:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

30.4.2024 12:42 5 500 Kč