Čas na serveru 09:40:44

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 2324

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 19728x

Vyvolávací cena:

55 113

Příhozy: 62