Čas na serveru 15:16:15

Salvador Dalí
Espaňa

Id: 385601

Espaňa

  •  / Espaňa / Salvador Dalí
  •  / Espaňa / Salvador Dalí
  •  / Espaňa / Salvador Dalí
  •  / Espaňa / Salvador Dalí
  •  / Espaňa / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 1237x

Vyvolávací cena:

45 000