Čas na serveru 17:48:19

Salvador Dalí
Gala

Id: 415601

Gala

  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 17 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 5159x

Vyvolávací cena:

42 500