Čas na serveru 13:51:25

Salvador Dalí
Hledání grálu II.

Id: 316605

Hledání grálu II.

  •  / Hledání grálu II. / Salvador Dalí

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 241 pod číslem soupisu 781, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

12 000