Čas na serveru 14:45:49

Salvador Dalí
Jelen

Id: 425601

Jelen

  •  / Jelen / Salvador Dalí
  •  / Jelen / Salvador Dalí
  •  / Jelen / Salvador Dalí
  •  / Jelen / Salvador Dalí

litografie/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 64 x 44 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, z cyklu Le Bestiaire de La Fontaine Dalinisé (1974)

zobrazeno: 1930x

Vyvolávací cena:
7 500

20 000