Čas na serveru 10:10:33

Salvador Dalí
Královský tanec

Id: 451302

Královský tanec

  •  / Královský tanec / Salvador Dalí

barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele

zobrazeno: 3877x

Vyvolávací cena:

26 000