Čas na serveru 15:52:48

Salvador Dalí
Kůň - žena

Id: 429503

Kůň - žena

  •  / Kůň - žena / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 927x

Vyvolávací cena:

4 300