Čas na serveru 13:51:14

Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období

Id: 461102

Léto - Čtyři roční období

  •  / Léto - Čtyři roční období / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, rozměr listu 76 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:

32 000