Čas na serveru 20:37:52

Salvador Dalí
Lévi

Id: 482901

Lévi

  •  / Lévi / Salvador Dalí
  •  / Lévi / Salvador Dalí
  •  / Lévi / Salvador Dalí
  •  / Lévi / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu Dvanáct kmenů izraelských, vydáno k 25. výročí vzniku státu Izrael, reference: Albert Field 78-72-6-1

zobrazeno: 3553x

Vyvolávací cena:

24 001