Čas na serveru 14:33:17

Salvador Dalí
Metamorfóza

Id: 451303

Metamorfóza

  •  / Metamorfóza / Salvador Dalí

barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele

zobrazeno: 6264x

Vyvolávací cena:

46 003

Příhozy: 65