Čas na serveru 16:22:20

Salvador Dalí
Minotaurus

Id: 478001

Minotaurus

  •  / Minotaurus / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, zpěv 12, Peklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 788x

Vyvolávací cena:

47 000