Čas na serveru 13:44:26

Salvador Dalí
Neviditelný muž

Id: 417501

Neviditelný muž

  •  / Neviditelný muž / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.239

zobrazeno: 1347x

Vyvolávací cena:

16 500