Čas na serveru 16:22:57

Salvador Dalí
Persistence paměti

Id: 439301

Persistence paměti

  •  / Persistence paměti / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4953x

Vyvolávací cena:

18 700