Čas na serveru 14:32:40

Salvador Dalí
Podzim

Id: 454704

Podzim

  •  / Podzim / Salvador Dalí
  •  / Podzim / Salvador Dalí
  •  / Podzim / Salvador Dalí
  •  / Podzim / Salvador Dalí
  •  / Podzim / Salvador Dalí

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,7 x 21 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně galerijní razítka a štítek, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

zobrazeno: 3008x

Vyvolávací cena:
12 500

83 000

Příhozy: 69