Čas na serveru 17:47:05

Salvador Dalí
Poslední večeře (The Last Supper)

Id: 495601

  •  / Poslední večeře (The Last Supper) / Salvador Dalí

litografie/papír Japan, rozměr ve výřezu 52 x 69 cm, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno Leon Amiel New York, 1981

zobrazeno: 4916x

Vyvolávací cena:

30 005