Čas na serveru 14:44:42

Salvador Dalí
Sen vyvolaný letem včely kolem granátového jablka těsně před probuzením

Id: 473404

  •  / Sen vyvolaný letem včely kolem granátového jablka těsně před probuzením / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2814x

Vyvolávací cena:

26 000