Čas na serveru 08:44:58

Salvador Dalí
Spánek s orchestrem

Id: 473402

Spánek s orchestrem

  •  / Spánek s orchestrem / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí"

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

19 000