Čas na serveru 21:01:38

Salvador Dalí
Šťastný jednorožec

Id: 473401

Šťastný jednorožec

  •  / Šťastný jednorožec / Salvador Dalí

barevná litografie/papír/zlatý prach, rozměr ve výřezu 52,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 240

zobrazeno: 2513x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 56