Čas na serveru 17:09:02

Salvador Dalí
The Kiss

Id: 473403

The Kiss

  •  / The Kiss / Salvador Dalí
  •  / The Kiss / Salvador Dalí
  •  / The Kiss / Salvador Dalí
  •  / The Kiss / Salvador Dalí

barevná litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 46,5 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1991x

Vyvolávací cena:

30 000