Čas na serveru 08:14:47

Salvador Dalí
Tři grácie

Id: 407605

Tři grácie

  •  / Tři grácie / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,5 x 22 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 2375x

Vyvolávací cena:

18 055