Čas na serveru 13:56:39

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek

Id: 422701

Polibek

  •  / Polibek / Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová

tavená skleněná plastika, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno a datováno na přední straně

zobrazeno: 9016x

Vyvolávací cena:

310 000

Příhozy: 112