Čas na serveru 08:51:47

Teodor Rotrekl
Přátelské setkání

Id: 298301

Přátelské setkání

  •  / Přátelské setkání / Teodor Rotrekl

kombinovaná technika/silnější papír, rozměr malby 48 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, pospáno včetně věnování ve spodní části, drobná poškození po okraji, autorská pasparta, volně loženo

zobrazeno: 6542x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 63