Čas na serveru 16:18:01

Tomáš Bím
Chianti

Id: 438202

Chianti

  •  / Chianti / Tomáš Bím
  •  / Chianti / Tomáš Bím
  •  / Chianti / Tomáš Bím

tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 734x

Vyvolávací cena:

18 500