Tomáš Bím
Tenisový kurt
Id: 497506
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 43 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 226x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
2024,05-1,13,20,18,00
minimální příhoz 100 Kč