Čas na serveru 08:20:29

Václav Rabas
Vydra

Id: 379101

Vydra

  •  / Vydra / Václav Rabas
  •  / Vydra / Václav Rabas
  •  / Vydra / Václav Rabas
  •  / Vydra / Václav Rabas

olej/pláltno, rozměr 93 x 109 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1298x

Vyvolávací cena:
7 000

53 000