Václav Rabas
Zátiší
Id: 500501
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 483x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
2024,05-1,14,21,08,00
minimální příhoz 500 Kč