Čas na serveru 00:43:35

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

Letní tůň

  •  / Letní tůň / Václav Radimský

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 9074x

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Příhozy: 75