Čas na serveru 04:10:09

Václav Radimský
Slepé rameno

Id: 500506

Slepé rameno

  •  / Slepé rameno / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, jedná se o menší variantu díla Na Labi, publikovaného v autorově monografii pod č. 295, na str. 257

zobrazeno: 1742x

Vyvolávací cena:
30 000

46 000

2024,05-1,14,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu