Václav Radimský
Slepé rameno
Id: 500506
olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, jedná se o menší variantu díla Na Labi, publikovaného v autorově monografii pod č. 295, na str. 257
zobrazeno: 1742x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
46 000 Kč
2024,05-1,14,20,40,00
minimální příhoz 1 000 Kč