Čas na serveru 02:23:42

Autoportrét

Id: 128801

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 33 x 24, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena: