Čas na serveru 02:46:21

Dívka

Id: 407007

Dívka

  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1524x

Vyvolávací cena:

11 100