Čas na serveru 08:52:23

Jedna hruška a dvě jablka

Id: 349104

Jedna hruška a dvě jablka

  •  / Jedna hruška a dvě jablka / Václav Špála

olej/plátno/lepenka, rozměr 21 x 26 cm, viditelný rozměr 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole s datací, dílo uvedeno v publikaci Václav Špála Soupis díla pod číslem 307, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 12362x

Vyvolávací cena:
14 000

270 500

Účastníci: 30

Příhozy: 126