Čas na serveru 01:23:10

Václav Tikal
Hulán

Id: 502901

Hulán

  •  / Hulán / Václav Tikal
  •  / Hulán / Václav Tikal
  •  / Hulán / Václav Tikal

tempera/papír, rozměr 45 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 482x

Vyvolávací cena:

10 500

2024,05-1,13,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu