Václav Tikal
Hulán
Id: 502901
tempera/papír, rozměr 45 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 482x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč
2024,05-1,13,20,40,00
minimální příhoz 500 Kč