Čas na serveru 20:52:36

Václav Tikal
Muchláž I

Id: 423702

Muchláž I

  •  / Muchláž I / Václav Tikal
  •  / Muchláž I / Václav Tikal
  •  / Muchláž I / Václav Tikal
  •  / Muchláž I / Václav Tikal

kombinovaná technika, olej/tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 644x

Vyvolávací cena:

17 500