Čas na serveru 01:55:58

Václav Tikal
Uzlová místa

Id: 19601

Uzlová místa

  •  / Uzlová místa / Václav Tikal

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr malby 18,7 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 4779x

Vyvolávací cena:
12 000

18 000