Čas na serveru 03:24:02

Viktor Stretti
Pohled na lázně Binz

Id: 104121

Pohled na lázně Binz

  •  / Pohled na lázně Binz / Viktor Stretti

pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 59 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, autorsky rámováno

zobrazeno: 3925x

Vyvolávací cena:

23 010