Viktor Vasarely
Červená a modrá
Id: 500302
sítotisk/papír, rozměr 50 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 297x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,13,20,59,00
minimální příhoz 500 Kč