Čas na serveru 17:23:39

Viktorie Chaloupková
Oduševnělá

Id: 478703

Oduševnělá

  •  / Oduševnělá / Viktorie Chaloupková

olej/sololit, rozměr 57 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4059x

Vyvolávací cena:

23 750

Účastníci: 18