Čas na serveru 09:39:48

Vilém Plocek
Rozkvetlá květina

Id: 358502

Rozkvetlá květina

  •  / Rozkvetlá květina / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1193x

Vyvolávací cena:

3 600