Vilém Plocek
Strom u řeky
Id: 499902
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 863x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
2024,05-1,14,19,53,00
minimální příhoz 100 Kč