Čas na serveru 20:34:23

Vilém (Willi) Nowak
Portrét Marie Majerové

Id: 343707

Portrét Marie Majerové

  •  / Portrét Marie Majerové / Vilém (Willi) Nowak

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně popisný šítek, ve Výtvarném umění X (1960) je reprodukováno varianta tohoto obrazu o 2 cm větší

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 67