Čas na serveru 01:40:08

Václav Beneš_
Zátiší s kyticí

Id: 100204

Zátiší s kyticí

  •  / Zátiší s kyticí / Václav Beneš_

olej/karton, rozměr 44 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 4042x

Vyvolávací cena:
1 200

5 100