Čas na serveru 05:09:38

Vít Skála
Roubenky v létě

Id: 198007

Roubenky v létě

  •  / Roubenky v létě / Vít Skála

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená malba, zničený rám

zobrazeno: 2164x

Vyvolávací cena:
2 200

9 500