Čas na serveru 03:03:37

Vladimír Komárek
Balustráda

Id: 240903

Balustráda

  •  / Balustráda / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 120 cm, značeno a datováno uprostřed dole, poškozený rám

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena:

77 000

Účastníci: 21

Příhozy: 68