Čas na serveru 06:22:10

Vladimír Komárek
Pohled z okna

Id: 411602

Pohled z okna

  •  / Pohled z okna / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 7518x

Vyvolávací cena:
7 500

48 000

Účastníci: 24

Příhozy: 58