Čas na serveru 12:03:14

Vladimír Komárek
Ptáci a talíře

Id: 398502

Ptáci a talíře

  •  / Ptáci a talíře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 6414x

Vyvolávací cena:

81 000

Účastníci: 19

Příhozy: 76