Čas na serveru 08:54:11

Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny

Id: 501202

Tři talíře a hrozny

  •  / Tři talíře a hrozny / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 855x

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

2024,05-1,14,21,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu