Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny
Id: 501202
olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 855x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
52 000 Kč
2024,05-1,14,21,10,00
minimální příhoz 1 000 Kč