Čas na serveru 04:05:41

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 250719

Tři vázy

  •  / Tři vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 m, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 6895x

Vyvolávací cena:

69 000

Účastníci: 20

Příhozy: 75