Vladimír Komárek
Zátiší
Id: 501201
olej/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5716x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
34 000 Kč
2024,05-1,13,20,54,00
minimální příhoz 1 000 Kč