Čas na serveru 06:30:22

Vlastimil Rada
Benátky

Id: 499305

Benátky

  •  / Benátky / Vlastimil Rada
  •  / Benátky / Vlastimil Rada
  •  / Benátky / Vlastimil Rada
  •  / Benátky / Vlastimil Rada

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 36 x 42 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rámováno, poškozený rám, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

zobrazeno: 1540x

Vyvolávací cena:

17 500

2024,05-1,14,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu