Vlastimil Rada
Benátky
Id: 499305
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 36 x 42 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rámováno, poškozený rám, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 1540x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
2024,05-1,14,20,48,00
minimální příhoz 500 Kč